כשגיל ריבה רצה לעשות לטלי פחימה פן

למי שהחמיצ/ה כדאי לראות את הראיון שנתנה טלי פחימה לגיל ריבה.היא לא מועדת אף פעם, והוא לא מצליח שלא לכבד אותה בדרכו הבלונדינית. וכזכור, היא רוצה שנדע מה קורה שמה. 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 •   ביום פברואר 10, 2007 בשעה 11:06 pm

  בתור מאותגרת טלויזיה מרצון, זה היה לינק מועיל ומענין. אהבתי במיוחד
  "השב"כ ארגון בלתי צפוי לחלוטין"
  להפוך עליהם את הדלי, חכם מאד מצידה.
  גם האישור הרשמי לאלימות המינית העלובה שלהם, היה חשוב לצפות בזה.

 •   ביום פברואר 10, 2007 בשעה 11:52 pm

  חושבת על הדיעות שלה אבל אני מכבדת אותה מאד על הטיפול שלה בתקשורת, הבחורה פשוט מבריקה והיא מצליחה להביא את המסרים שלה למיינסטרים כשורצים להוציא ממנה את העוקץ ולעשות ממנה מוצג. מה שעבד על ויקי כנפו והשכיח מאיתנו את נושא המאבק שלה, לא עובד על טלי. כל הכבוד.
  הזכרתי אותה היום בהקשר אחר, בתגובות לפוסט הזה:
  http://www.notes.co.il/carmel/28665.asp

  היא דוגמא בעיני לעובדה שבגלל היותה אישה כולם הולכים איתה למקום האישי ולמראה החיצוני ולא יודעים איך לאכול אותה, כשלמבוכות מקבילות בעולם הגברי התייחסו באופן אחר לגמרי. כי נשי זה אישי וגברי זה פוליטי.

 •   ביום פברואר 12, 2007 בשעה 9:24 pm

  מצטרף לאיריס – כמאותגר טלוויזיה הלינק היה מועיל ביותר. הראיון מרתק.
  אמנם תוכנו לא חידש לי (עיקרי הדברים החדשים הראיון פורסמו בעיתון), אבל יש משהו מהפנט בלראות את המפגש החי של שתי הדמויות התקשורתיות הללו –
  שתיהן מודעות מאוד למיתוג התקשורתי שלהן (למרות שטלי מתכחשת בראיון) ומודעות, לפחות ברמה האינטואיטיבית, לשימוש ההדדי שעושה כל אחת מהן בתקשורת והתקשורת בהן. בעיניי, כל הראיון מתנהל בכמה רמות מקבילות, כשהרמה התוכנית הגלויה היא רק קצה הקרחון.
  לגבי גיל ריבה, סוג של אורלי ויינרמן גברית, אני מודה שהוא היותר אניגמטי מבין השתיים – לא ברור מה תוצר של תחכום ומה של טמטום. אבל התוצר, של מה שזה לא יהיה, מצליח לעצבן (לצערי, בדיוק כמו שאני מנחש שהוא רצה לעצבן).
  אגב – מישהו יכול להסביר לי למה הוא מתעקש לקרוא לה פּחימה (בפ"א דגושה – ואני חייב לתת קרדיט לביקורת של אהוד אשרי על זה)? עוד אחת מהאניגמות שלא ברור לי אם יש מאחוריהן כוונה זדונית או קהות-חושים חברתית קיצונית.

  בכל מקרה – לינק נהדר. תודה.

פרסם תגובה

שדות נדרשים מסומנים *

*

*