פוסט כוכב

אז הנה עברנו את ערב ה"גלגל"…  לא מספיק הצביעו כפי שהצעתי… מכל השופטים היה זה יוני בלוך שאבחן את הביצועים בצורה הטובה ביותר. כפי שהוא רמז בעדינות, נדב קדמון התאמץ קצת יותר מדי, ואני חייב להודות שלדעתי שר בחלק מהשיר קצת יותר מדי בסגנון כוכב נולד ופחות בסגנון השקט והרגיש שלו. גם בחירת השיר, "אהבנו" של אביב גפן, לא היתה מוצלחת כל כך בעיני. אני מקווה שעכשיו בלי כוכב נולד, יחזור לביצועים בסגנון הייחודי שלו כפי שהיה עד כה.

אדיר אוחיון באומץ רב ביצע היטב שיר מקורי שלו והיה הכוכב של הערב.

כשמרים טוקאן בחרה את "מישהו הולך תמיד איתי" של עפרה חזה היא נדונה להתחרות בביצוע הבלתי נשכח של עופרה , מה שלא עשה לה טוב למרות הכשרון הרב.

ואשר לזוכה, חן אהרוני: ללא ספק כפי שציינו השופטים יש לו יכולת מופלאה בעמידה על הבמה. מגיע לו קרדיט על התנועה והפרפומריות. בהחלט מרשים. אבל כפי שרק יוני העז לומר, זה בא על חשבון משהו, וה"סטאר קוולאטי" שלו לא מגובה, בינתיים לפחות, בשירה מספיק מעניינת. בכל זאת, בהתחשב במי שנשאר עכשיו בכוכב נולד, אשמח לראות אותו ואת דורון רוקח בגמר לצד מרינה.

סיכום ביניים – יש הרבה דברים רעים בכוכב נולד ובמה שהתכנית מייצגת, לרבות ברמה האידיאולוגית. אבל אי אפשר להתכחש לכך שהודות לה נחשפנו לכמה זמרים מעניינים כמו נדב קדמון, אדיר אוחיון, מרים טוקאן ומרינה מקסילמיאן בלומין.

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 •   ביום אוגוסט 11, 2007 בשעה 3:22 pm

  לאליסה בטח תעוף כבר היום. מרינה תראה את הארץ המובטחת מרחוק אבל לא תגיע לגמר (אלא אם תחוסן ע"י השופטים). כמו אדיר, גם מרינה גדולה במספר מידות על הכישורים האמנותיים של ילדות בנות 12.

  אדיר, אגב, הוכיח אתמול שהוא לא רק ליגה אחרת מבחינת ביצוע, אלא גם כיוצר. זה היה צעד מבריק שנתן לו הבטחה לתקליט גם בלי להגיע לגמר (וכפי שנראה כרגע, זה רק יתרון).

 •   ביום אוגוסט 11, 2007 בשעה 4:00 pm

  זמרת נהדרת. ספק אם היא תעבור עוד שלב. כמה חבל שלגמר יגיעו הזמרים הבינוניים יותר, חסרי הבשלות, שנמדדים על פי המראה החיצוני. ככה זה בערוץ המסחרי שהצופים בו הם ילדים נעדרי השראה

 •   ביום אוגוסט 11, 2007 בשעה 5:53 pm

  נדב יודע, הפופ עובד בטלויזיה.
  (במחווה ל"ליאונרדו")י

 •   ביום אוגוסט 11, 2007 בשעה 8:21 pm

  אבל מה זה חשוב? אין לנו יכולת להילחם בילדות בנות 14 שטופות הורמונים וחירשות שמסמסות את דרכם של הכוסונים המאמממים דניאל בן חיים וחן אהרוני ישירות אל הגמר, על חשבון הזמרים הגדולים באמת

 •   ביום אוגוסט 11, 2007 בשעה 8:24 pm

  לגבי דניאל וחן לא הייתי שם אותם באותו סל… חן אינו זמר באיכות של אדיר או נדב אך הוא לפחות מרשים בפרופורמריות … צריך לתת לו את הקרדיט על זה… תנועה זה גם דבר חשוב… (וכן, הוא גם כוסון…). לגבי דניאל, אין לי מה לומר באף אחד מהתחומים הנ"ל….

 •   ביום אוגוסט 11, 2007 בשעה 11:26 pm

  וואו לא הייתי מאמין שדניאל יעוף הייתי בטוח שיגיע לגמר. ועם כל מה שאנו אומרים על המצביעים, בכל זאת שימו לב שיש מספיק מי שמצביע למועמדים הלא ברורים מאליהם כמו דניאל, מרינה…

 •   ביום אוגוסט 12, 2007 בשעה 12:05 am

  אני פשוט לא מאמין שנדב קדמון ואדיר אוחיון בחוץ, כשחן אהרוני ודורון רוקח בפנים עדיין

 •   ביום אוגוסט 12, 2007 בשעה 1:48 am

  אבל זה לא רק המצביעים – בדירוג של השופטים הוא יצא אחרון

 •   ביום אוגוסט 12, 2007 בשעה 12:58 pm

  בתגובה שלי שתי תגובות למעלה צ"ל "כמו בועז, מרינה"

 •   ביום אוגוסט 12, 2007 בשעה 1:17 pm

  http://www.notes.co.il/tammy/35239.asp

פרסם תגובה

שדות נדרשים מסומנים *

*

*