מהפט שופ בויז דרך יוקו אונו ועד לבלוק פארטי ועוד- יומן מוזיקלי לונדוני

רגע לפני שהפט שופ בויז מופיעים בישראל, כמה קליפים שצילמתי בהופעה שלהם בחודש שעבר ב 02 Arena בלונדון, כדי לשכנע אתכם – אם היו לכם ספקות – שכדאי ללכת. לא אוסיף  עוד מלים כי כבר כתבתי כאן הרבה על הפט שופ בויז, וכל מילה היתה נכונה לגבי ההופעה המקסימה שלהם.

 

 

 


 

ופרט לפט שופ בויז, ראינו על במות לונדון לאחרונה מספר להקות שוות מאוד, ביניהן The Enemy,  TV On the Radio ועוד. האהובה עלי מכל אלו שראינו לאחרונה היא Bloc Party, אף כי אולם "אולימפיה" בו התקיימה ההופעה הוא מקום נורא למדי וקשה לי להגיד שמיציתי מההופעה הזו את אותו עונג שגורמים האלבומים של בלוק פארטי, שמרתקים כל כך מוזיקלית ושמתארים יפה כל כך את החיים הלונדונים. ובכל זאת, הנה קליפ. והנה גם קישור לראיון מעניין עם  הסולן של בלוק פארטי,  Kele Okereke.

 


 

ארוע מעניין היה פסטיבל Ether למוזיקה אלקטרונית שהתקיים ב Southbank, ושם ראינו בערב שאורגן על ידי הקולקטיב Noise of Art בין היתר את Chateau Flight מנגנים חי פסקול לסרט צרפתי משנת 1915 בשם Les Vampires


 

ואת ה Juan MacLean –  היה מקסים


היתה גם האופרה הנפלאה של בנג'מין בריטן "פיטר גריימס" בביצוע נפלא ב English National Opera, ביצוע קונצרטי של "אופרה בגרוש" בברביקן עם זמרי אופרה מובחרים, ועוד אירוע מרתק אחד: הופעה של יוקו אונו ב    Royal Festival Hall   – Southbank, בו התארחו (בנוסף לשון לנון כמובן) בין היתר מרק רונסון ואנטוני הגארטי (בקישורים פוסטים על הופעות קודמות שלהם). הנה קליפ של אונו מבצעת שיר חדש שלה ביחד עם אנטוני מההופעה.

 

 

כרגיל הכל צולם במצלמת הוידיאו הקטנטנה שלי אז אני מתנצל על האיכות אבל מקווה שזו בכל זאת דרך לשתף אתכם בחוויות. ולסיום, רגעי הסיום מההופעה של יוקו אונו.

 

וביום ראשון הקרוב, אם לא יהיה שוב חולה, הופעה של מוריסי במקום ההופעה שהיינו אמורים ללכת אליה בשבוע בו מלאו לו חמישים. Watch this space.

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

  •   ביום יולי 16, 2009 בשעה 3:52 pm

    טוב עכשיו בטח ברור לך שאני בא לבקר!

  •   ביום יולי 16, 2009 בשעה 7:15 pm

    ועל זה נאמר "בוא כבר"!
    ובינתים תהנה מה-פשב בתל-אביב!

פרסם תגובה

שדות נדרשים מסומנים *

*

*